Velký update pro SAO: Hollow Fragment

hfsdHra Sword Art Online: Hollow Fragment vyšla v Japonsku na PS Vita 24. dubna a od té doby se skoro každý týden dočkala nového obsahu v podobě DLC, přičemž další jsou na cestě. Až na výjimky se nicméně jedná jen o drobnosti týkající se nových zbraní nebo vzhledu herní postavy. Na 10. července je však naplánována masivní aktualizace celé hry.

Vývojářské studio Namco Bandai k tomuto updatu vydalo promo video, na které se můžete podívat níže. Aktualizace hry zvedne maximální level postav na 250 a bude obsahovat nový úkol s názvem Grand Quest. Dále se ve hře objeví dvě nové mapy (zasněžené hory a sopka), zahradní lokace (ve které bude možno randit se svým harémem) a v neposlední řadě také nové Hollow mise. K postavám, se kterými si Kirito bude moci vyjít na rande, se nově přidá Sači a na pomoc v boji bude možné přibrat i Argo. Update rovněž přidá do hry nové bossy, zbraně i zbroje. O nejrůznějších drobných úpravách týkajících se zejména bojového systému se asi netřeba rozepisovat.

http://youtu.be/Y9GwerHColA

Brání-li vám v hraní Hollow Fragment neznalost japonského jazyka či nedostupnost této hry na tuzemském trhu, nemusíte si zoufat. V Namco Bandai se totiž rozhodli digitální verzi hry vydat také v Severní Americe, Evropě a Austrálii, a to v průběhu července. Již nyní je však možné si kromě originálu pořídit krabicovou verzi určenou pro Čínu a Taiwan, jež obsahuje i lokalizaci do angličtiny. Níže naleznete trailer k západnímu vydání.