Autor All You Need Is Kill je spokojen s hollywoodskou adaptací

Amazon.co.jp  All You Need Is Kill  Hiroshi Sakurazaka - MAINZ krátkého rozhovoru serveru MSN s autorem novely All You Need Is Kill, Sakurazakem Hirošim, šlo poznat, že je nadmíru spokojen s tím, jak si jeho dílo přebrala hollywoodská adaptace, jež dostala název Edge of Tomorrow. Sakurazaka prohlásil, že si při psaní novelu představoval hlavně jako anime, a proto byl nadšen, když viděl, jak se jeho vysněná armáda pohybuje na hraných záběrech. Sám se také podíval na natáčení filmu v Londýně a vyzkoušel si na sobě 35 kilogramů vážící zbroj, se kterou běhali hlavní hrdinové.

Původní novela byla napsána před deseti lety a kromě Japonska se objevila na pultech obchodů ve dvaceti zemích světa. Sakurazaka se v rozhovoru nechal slyšet, že vydání tohoto filmu bere jako příležitost, aby mohl napsat další dílo, jež bude více zaměřeno na západní publikum, pročež také začal pracovat na případném pokračování All You Need Is Kill.

Film se u nás do kin dostal 5. června s názvem „Na hraně zítřka“ a v Japonsku bude mít premiéru pod původním názvem až 4. července. Že je letošní rok pro univerzum All You Need Is Kill plodný, dokládá i dvousvazková manga verze od autorů Takeuči Rjósukeho a Obaty Takešiho, která od ledna do konce května vycházela v časopise Šúkan Young Jump.

5a2ce1567ff2dc231f9bd04a16c67aea1403057711_full

zdroj:   Crunchyroll