První trailer na pupu

Oficiální stránky chystané adaptace hororové mangy pupa začaly od pátku streamovat první trailer na chystaný seriál. Samotný trailer, který si můžete pustit níže, nově potvrzuje, že režisér Mochizuki Tomomi u série usedne nejen na místo režiséra, ale vezme si na starost i scénář a režii zvuku. O návrh postav se postará Fujii Maki, která na sérii dohlédne i z pozice vrchní animátorky. Animace je pak v rukou Studia Deen.

Co se hlasového obsazení týče, rolí ústřední sourozenecké dvojice se zhostí Shimazaki Nobunaga (známý teď především jako hlas Haruky z populární plavecké série Free!) a Kido Ibuki (která už si úlohu imouto jednou vyzkoušela v komediálním OniAi). Ty ještě doplní Yusa Kouji v roli jejich násilnického otce a Narumi Kyouko jakožto záhadná žena Maria.

Jedinou záhadou, která tak zbývá, je datum premiéry. Ačkoliv tvůrci skálopevně trvají na podzimní premiéře seriálu, dosud žádná z japonských televizí oficiálně neprojevila zájem sérii odvysílat. Nabízí se tak otázka, jestli se televizní studia nezalekla morbidní povahy původní předlohy. Oficiální stránky tak alespoň prozatím potvrdily, že série určitě poběží na video portálu Niconico.

zdroje:   ANN,  Crunchyroll