Nendoroid Sněžné Miku „trochu“ jinak

Populární zimní verze Hatsune Miku se dočkala již čtyř zpracování do nendoroidích figurek, které si však jsou vzhledově velice podobné. V Good Smile Company se tedy rozhodli pojmout nového Nendoroida Sněžné Miku zcela odlišně a nechali o jeho vzhledu rozhodnout své příznivce. Každý tak měl možnost poslat svůj návrh designu této figurky. Ze všech došlých návrhů následně v GSC vybrali jeden vítězný.

Miku podle něj tak musela vyměnit své zimní oblečky za kimono „jahodově bílé“ barvy. K němu patří kapuce laděná do stejných barev a deštník v tradičním japonském stylu. K dispozici má dva účesy; své obligátní copy se sněhovými vločkami nebo dozadu stažený drdůlek. Vlasy jsou tentokráte klasicky tyrkysové, na některých místech pouze žíhané bílou barvou. Vedle samozřejmosti v podobě výměnných obličejů má tento Nendoroid vyměnitelné i tělíčko, díky čemuž lze novou Sněžnou Miku posadit (viz úvodní obrázek).

Figurka bude exkluzivně k dostání 10. února na Wonder Festivalu, a to v počtu 2 000 kusů. Od stejného data ji cca týden bude možno předobjednávat v eshopu společnosti Good Smile Company, přičemž k dodání by měla být připravena v červnu. Podobně jako Nendoroid Třešňové Miku by se ale mohla objevit také v nabídkách některých dalších prodejců, kupříkladu J-Listu. Její oficiální cena je 4 000 jenů (855 korun).