Představen trailer k Mass Effect: Paragon Lost

Funimation, severoamerický distributor anime, včera zveřejnil trailer k animovanému filmu Mass Effect: Paragon Lost. Trailer byl poprvé odvysílán tento týden na Comic-Con International.

Herní vývojář Electronic Arts a jeho dceřinná společnost BioWare, Funimation Entertainment a animační studio Production I.G spolupracují s T.O. Entertainment na výrobě tohoto filmu. Funimation již dříve spolupracovali s BioWare a japonským T.O. Entertainment při produkci filmu založeného na hře Dragon Age od již zmíněného BioWare.

Děj filmu se bude odehrávat před událostmi třetího dílu RPG Mass Effect, který EA vydalo na PC, PlayStation 3 a Xbox 360.

První díl Mass Effectu je zasazen do roku 2183, kdy lidé prozkoumávají vesmír a navazují kontakty s mimozemskými druhy. Hráč se ve hře ztotožní s postavou velitele Sheparda, kterého si může upravit ku obrazu svému. Shepardovým úkolem je ochránit život ve vesmíru před hrozbou tzv. Reaperů, což jsou stroje rozsévající zkázu po celé Galaxii.

Podle Funimation bude film „sledovat začátek vojenské služby aliančního mariňáka Jamese Vegy. Vega povede elitní jednotku speciálních sil do bitvy proti záhadnému mimozemskému nepříteli, Collectorům (Sběračům). Umístěni v kolonii ve vzdálené hvězdné soustavě, musí Vega s jeho vojáky ochránit civilisty před nelítostnou invazí, která má za úkol zajmout obyvatele pro neznámé účely.“

Níže se můžete podívat na trailer ke dvěma zmíněným filmům. Na závěr ještě otázka: Hráli jste nějakou hru od BioWare? Pokud ano, jaký na ni máte názor?

http://www.youtube.com/watch?v=Af6tA206Y6Q

zdroj:   ANN