Nové anime Ebiten: Kouritsu Ebisugawa Koukou Tenmon‑Bu

Produkční společnost Kadokawa začala minulý týden vysílat první reklamu na anime Ebiten: Kouritsu Ebisugawa Koukou Tenmon-Bu. Příběh tohoto anime se točí okolo nového studenta Noyi Itsukiho, který se chce připojit ke klubu astronomie. Nicméně jak už to s japonštinou bývá, hrdina se splete a omylem se připojí ke stejnojmennému klubu, který je ovšem pro fujoshi, tedy fanynky yaoi tvorby.

SCA-ji a Inugami Kira začali tuto mangu vydávat v časopise Comp Ace od Kadokawy v roce 2008 a v lednu letošního roku vyšla její třetí kniha. Na anime bude v roli režiséra pracovat Okamoto Hideki, design postav udělá Watanabe Atsuko, o komposici série se postará Kakihara Yuuko a hudbu si vezme na starosti Nonaka Yuuichi. Anime bude mít premiéru prostřednictvím živého streamu na Niconico (dříve Nico Nico Douga) 14. července. V prosinci se také dočkáme blu-ray disku, na němž nalezneme neodvysílaný díl anime, který bude vydán se 4. svazkem mangy.

K dalším Inugamiho tvorbám také patří ilustrace novely o králi harémů Seitokai no Ichizon (Skutky školní rady), dalších knih a hlavní maskot pro karetní hru s názvem Broccoli.

Zdroje: ANN

Zanechte komentář