Na speciální dívčí školu se podíváme v dubnu

hai_furiNa oficiálních stránkách originálního anime Hai-Furi bylo oznámeno, kdy se jej fanoušci dočkají na televizních obrazovkách a kdo nazpívá závěrečnou znělku. Anime se začne vysílat na televizních stanicích Tokyo MX, Tochigi TV a Gunma TV již 9. dubna.

Japonsko je závislé na moři, a tak potřebuje specialisty, kteří budou schopni se o něj postarat a ochránit jej. Tito specialisté mají vznikat na speciálních středních školách. A právě na jedné z těchto škol, která je navíc pouze pro dívky, se odehrává tento příběh. Dívky zde studují, aby se staly „modrými mořskými pannami“ pomocí teoretických i praktických ukázek.

Za návrhem příběhu stojí Suzuki Takaaki, který na sériích Strike Witches a Girls und Panzer pracoval jako poradce pro vojenské záležitosti. Debut na pozici hlavního režiséra zde zažil Nobuta Yuu, jenž pracoval jako epizodní režisér u anime Daitoshokan no Hitsujikai nebo Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2. Scénář připravila zkušená scénaristka a mangaka Yoshida Reiko, která se podílela na obou sériích anime K-On! nebo na anime Tamako Market. Původní návrh vzhledu postav pochází z pera mangaky Atto, jenž je autorem mangy Non Non Biyori. Jejich převedení pro anime přichystal Nakamura Naoto, který bude pracovat také jako hlavní režisér animace. Tuto funkci zastával dříve u obou sérií Boku wa Tomodachi ga Sukunai a asistoval i u animace anime Mahou Shoujo Madoka Magica. Animační práce zajistí studio Production IMS, které je pobočkou studia AIC a stojí za loňskou sérií Shinmai Maou no Testament Burst. Závěrečnou znělku s názvem Ripple Effect nazpívá Haruna Luna. Její skladby se již dříve objevily v obou sériích anime Sword Art Online nebo v druhé sezóně Fate/Zero.

Zdroje: ANN, Crunchyroll

Zanechte komentář